SATIŞ BORSASI

logo

Yeni Sunucu Zero! Knight Online

Knight Online Yeni Sunucu Zero
Tüm şövalyelerin dikkatine! Knight Online yeni sunucu "Zero" duyuruldu!

NTTGame 17 Kasım'da Knight Online Agartha, Pandora ve Felis sunucularını açmıştı. Knight Online geçtiğimiz saatlerde Knight Online yeni sunucu Zero'nun açılacağını duyurdu. Peki, Knight Online yeni server Zero ne zaman açılacak? Knight Online yeni server Zero ön kayıtları ne zaman? Knight online dördüncü sunucu detayları için okumaya devam edin...


NTTGame tarafından duyurulan Knight Online Agartha, Pandora ve Felis sunucularından sonra listeye dördüncü sunucu olarak, Knight Online Zero sunucusu da eklendi. Pandora, Agartha ve Felis serverlarında beklenin üzerinde bir yoğunluk yaşandı ve yeni server Zero duyuruldu. Knight Online yeni sunucu Zero için ön kayıtlar an itibari ile NTTGame üzerinden yapılabilir durumda. Knight Online yeni sunucu Zero ön kayıt işlemleri için Agartha, Pandora, Felis ile aynı adımlar takip edilecek.


Knight Online Yeni Sunucu Zero Ne Zaman Açılacak?

Knight Online yeni dördüncü sunucu Zero, 8 Aralık 2022 Türkiye saati ile 16.00'da açılacaktır.


Knight Online Yeni Sunucu Zero GB Fiyatı Ne Kadar?

Yeni dördüncü sunucunun duyurulmasının ardından, Knight Online yeni sunucu Zero GB fiyatı ne kadar olacak merak edilmeye başlandı. 

Serverın açıldığı ilk gün itibari ile 1m 25-75₺ arası olması ön görülüyor diğer 3 yeni serverdan yola çıktığımızda bu rakamlarda olucaktır.


Knight Online Yeni Sunucu Zero Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Knight Online Yeni Sunucu Zero ile birlikte yine ön kayıt gerçekleştiren kullanıcılarına çeşitli ödüller dağıtıyor. Konuyla alakalı olarak NTTGame tarafından iletilen detaylar şu şekildedir;

 

Hesabınız ile ön kayıt yaptıktan sonra Zero sunucusunu seçen oyuncularımız karakterlerini oluşturabilecek ve 8 Aralık günü yeni sunucuya giriş yapabilecekler.
Knight Online Zero sunucusuna ön kayıt yapan oyuncularımız özel hediye paketinin sahibi olacak. Knight Online yeni sunucu Zero ön kayıt ödülleri ise şu şekilde; 200 Ibet Pot, 200 Crisis Pot ve 15 günlük Hellfire Kanatları.
Sunucu seçiminde Zero sunucusunu seçen kullanıcılarımızın bir defa sunucu değiştirme hakları bulunmaktadır. Knight Online Zero sunucusundan Agartha, Pandora veya Felis sunucularından birine geçiş yapabilirsiniz.
Unutmayın Agartha, Pandora veya Felis sunucularının herhangi birinde karakter oluşturduysanız sunucu değişimi yapamazsınız.

İletilen detayların yanında Knight Online Zero Yeni Sunucu Ön Kayıt Adımlarını incelemek için buraya tıklayarak NTTGame'in sitesine gidebilirsiniz.

Duyurulara Geri Dön